Holmestrand Open

Status: Ranking
Arrangør: Holmestrand Petanqueklubb
Spillested: Hvitstein
Dato: Lørdag 19. (trippel) og 20. juni (dobbel)
Spillestart: Kl. 10.00
Oppsett: Åpen trippel
Pris: 100 kr per spiller
Påmeldingsfrist: Fredag 18. juni kl. 12.00
Kontaktinfo: pamelding@hpk-petanq.com; 
Johnny Skjørberg, tlf  900 63 214
HUSK OG VIPPSE STARTKONTIGENT TIL 22046
Alle som ikke har deltatt i noen av våre turneringer 
tidligere i år må også legge ved telefonnummer.

Påmeldte lag trippel 19. juni

 1 Ståle Baksetersveen (HPK)/Bjørn Arne Nordhagen (HPK)/Johnny Skjørberg (HPK)
 2 Eli Rachel Gjengstø (GPK)/Marianne Moholt (HPK)/Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)
 3 Daniel Hushovd (HPK)/Glenn Gurrich (HPK)/Arild Eliassen (HPK)
 4 Ranu Homniam (GPK)/Charlotte K. Jayer (GPK)/Robert Pettersen (GPK)
 5 Bastien Testaniere (GPK)/Benny Bel-Lafkih (GPK)/Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih (GPK)
 6 Eddie Solberg (HPK)/Svein Erik Johansen (HPK)/Are Rystad (SIL)
 7 Marius Breimo (OPC)/Mohammed Zahri (OPC)/Gildas Mevel (OPC)
 8 Jan Erik Jensen (HPK)/Rune Fuglesang (HPK)/Bjørnar Endal (HPK)
 9 Larry Young (FPK)/Maija Juva (FPK)/Signe Hovind (OPC)
10 Birger O. Hansen (HPK)/Hans-Erik Røneid-Hansen/Odd-Reidar Gullbrandsen (HPK)
11 Oddvar Pettersen (HPK)/Jan Henrik Nymoen (TTP)/Stefan Løvaas (BFII)
12 Aleksandar Obradovic (GPK)/Milan Milosavljevic (GPK)/Djamel Seba (OPC)

13 Jonatan Ketels (STP)/Iwona Kujawinska (STP)/Peter Häring (STP)

Påmeldte lag dobbel 20. juni

 1 Bjørn Arne Nordhagen (HPK)/Johnny Skjørberg (HPK)
 2 Marianne Moholt (HPK)/Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)
 3 Hans-Erik Røneid-Hansen (HPK)/Helge Skjørberg (HPK)
 4 Rolf Bjercke (HPK)/Arnstein Barstad (HPK)
 5 Camel Benkheira (OPC)/Djamel Seba (OPC)
 6 Line Eliassen (HPK)/Unn Fodstad (HPK)
 7 Jan Erik Jensen (HPK)/Veronica Mathiesen (HPK)
 8 Ranu Homniam (GPK)/Charlotte K. Jayer (GPK)
 9 Bastien Testaniere (GPK)/Robert Pettersen (GPK)
10 Bjørnar Endal (HPK)/Arild Eliassen (HPK)
11 Arve Helge Michaelsen (OPC)/Christina Tansihaug Andersen (OPC)
12 Daniel Hushovd (HPK)/Glenn Gurrich (HPK)
13 Svein Bruu (OPC)/Morten Torp (FPK)
14 Larry Young (FPK)/Maija Juva (FPK)
15 Birger O. Hansen (HPK)/Odd-Reidar Gullbrandsen (HPK)
16 Marius Breimo (OPC)/Max Ola Carlstrøm (OPC)
17 Aleksandar Obradovic (GPK)/Milan Milosavljevic (GPK)
18 Simohamed Menzhi (GPK)/Jean Jacques Razaka (OPC)
19 Ståle Baksetersveen (HPK)/Rune Fuglesang (HPK)
20 Jan-Egil Andresen (OPC)/Øystein Kruge (OPC)
21 Ellen Sanna Andersen (ØPC)/Steinar Andersen (ØPC)
22 Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih (GPK)/Benny Bel-Lafkih (GPK)
23 Riina Hein Jansson (ØPC)/Krister Jansson (ØPC)
24 Syver Næss (STP)/Are Rystad (STO)