Kalender Peter Pan hallen 2018-2019

PP= Peter Pan cupen.

NT = nasjonal turnering.

Mandager kl 12-16 er hallen leid ut til Botne aktivitetssenter.

Data og kiosk ansvarlig skal om mulig ordne erstatter om ikke aktuellt dato passer. 

 

Dag/Dato Aktivitet Data Kiosk
tirsdag. 06. nov PP Peter Thor Bruerberg
onsdag. 07. nov PP Jan-Henrik Kjell Harald Halvorsen
tirsdag. 13. nov PP Peter Henning Johannessen
onsdag. 14. nov PP Kjell-Rune Birger O Hansen
lørdag. 17. nov NT2 Helge Jan Erik Jensen
søndag. 18. nov NT3 Bjørn Arne Arild Eliassen
tirsdag. 20. nov PP Bjørn Arne Anne Lise Bakke
onsdag. 21. nov PP Peter Reidun Thorsen
lørdag. 24. nov Utleid GPK    
søndag. 25. nov Vinterserie    
onsdag. 28. nov PP Sverre Jan Egil Siren
lørdag. 01. des NT4 Johnny En påmeldt HPKer
søndag. 02. des NT5 Peter En påmeldt HPKer
tirsdag. 04. des PP Helge Arne Tronrud
onsdag. 05. des PP Jan-Henrik Vina Naidu
tirsdag. 11. des PP Johnny Wenche U. Hansen
onsdag. 12. des PP Hans-Erik Oddvar Pettersen
tirsdag. 18. des PP Peter Per A Karlsen
lørdag. 29. des NT6 Peter En påmeldt HPKer
søndag. 30. des NT7 Ståle En påmeldt HPKer
tirsdag. 08. jan PP Bjørn Arne Aase Ersrud
onsdag. 09. jan PP Helge  Elisabeth Dalen
lørdag. 12. jan NT8 Dobbel Bjørn Arne En påmeldt HPKer
søndag. 13. jan NT9 Dobbel Johnny En påmeldt HPKer
tirsdag. 15. jan PP Sverre Marianne Moholt
onsdag. 16. jan PP Johnny  Sissel Skj. Nilsen
tirsdag. 22. jan PP Kjell-Rune Bjørnar Endal
onsdag. 23. jan PP Bjørn Arne Line Eliassen
tirsdag. 29. jan PP Jan-Henrik Grethe L Nilsen
onsdag. 30. jan PP Hans-Erik Steinar Ersrud
tirsdag. 05. feb PP Peter Mette B. Åkvåg
onsdag. 06. feb PP Helge Espen Øy
lørdag. 09. feb NT10 Helge En påmeldt HPKer
søndag. 10. feb NT11 Peter En påmeldt HPKer
tirsdag. 12. feb PP Sverre Thor Bruerberg
onsdag. 13. feb PP Heidi Kjell Harald Halvorsen
tirsdag. 19. feb PP Sverre Henning Johannessen
onsdag. 20. feb PP Heidi Birger O Hansen
tirsdag. 26. feb PP Jan-Henrik Jan Erik Jensen
onsdag. 27. feb PP Johnny Arild Eliassen
tirsdag. 05. mar PP Kjell-Rune Anne Lise Bakke
onsdag. 06. mar PP Bjørn Arne Reidun Thorsen
lørdag. 02. mar NT12 Ståle En påmeldt HPKer
søndag. 03. mar NT13 Hans-Erik En påmeldt HPKer
tirsdag. 05. mar PP Peter Rolf Bjercke
onsdag. 06. mar PP Hans-Erik Jan Egil Siren
tirsdag. 12. mar PP Sverre Arne Tronrud
onsdag. 13. mar PP Heidi Vina Naidu
tirsdag. 19. mar PP Jan-Henrik Wenche U. Hansen
onsdag. 20. mar PP Kjell-Rune Oddvar Pettersen
lørdag. 23. mar NT14 Johnny En påmeldt HPKer
søndag. 24. mar NT15 Peter En påmeldt HPKer
tirsdag. 26. mar PP Hans-Erik Per A Karlsen
onsdag. 27. mar PP Heidi Aase Ersrud
tirsdag. 02. apr PP Peter Elisabeth Dalen
onsdag. 03. apr PP Johnny Marianne Moholt
lørdag. 06. apr NT16 Bjørn Arne En påmeldt HPKer
søndag. 07. apr NT17 Peter En påmeldt HPKer
tirsdag. 09. apr PP Sverre Sissel Skj. Nilsen
onsdag. 10. apr PP Bjørn Arne Bjørnar Endal