Resultater 13. januar

1 Roger Støa (ØPC)/Ronny Gudmundsen (ØPC)
2 Marianne Moholt (HPK)/Johnny Skjørberg (HPK)
3 Benny Bel-Lafkih (GPK)/Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih (GPK)
3 Ståle Baksetersveen (HPK)/Kjell Rune Karlsen (HPK)
5 Sverre Meisingset (HPK)/Bjørnar Endal (HPK)
6 Steinar Ersrud (HPK)/Rolf Bjercke (HPK)
7 Ingunn Thorvik (HPK)/Vina Naidu (HPK)
8 Mette Bakke Åkvåg (HPK)/Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)
9 Eli Gjengstø (GPK)/Signe Hovind (OPC)
10 Arild Eliassen (HPK)/Rune Fuglesang (HPK)

Resultat dobbel 12. januar

1. plass 12. jan
Bastien & Marius

1 Marius Wang (OPC)/Bastien Testaniere (GPK)
2 Ranu Homniam (ØPC)/Charlotte K. Jayer (GPK)
3 Benny Bel-Lafkih (GPK)/Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih (GPK)
3 Kjell Rune Karlsen (HPK)/Ståle Baksetersveen (HPK)
5 Arild Eliassen (HPK)/Daniel Hushovd (HPK)
6 Eli Gjengstø (GPK)/Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)
7 Odd R. Porsmyr (BFII)/Freddy Friberg (BFII)
8 Rune Fuglesang (HPK)/Peter Häring (HPK)
9 Hans-Erik Røneid-Hansen (HPK)/Helge Skjørberg (HPK)
 10 Thor Bruerberg (HPK)/Steinar Ersrud (HPK)

Resultat trippel 30 desember

1. Fabien Chaon, Bastien Testaniere, Jean Espic
2. Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih, Eli Gjengstø, Benny Bel-Lafkih
3. Magnus Utgård, Line Eliassen, Michel Rey
3. Marianne Moholt, Johnny Skjørberg, Bjørn Arne Nordhagen
5. Lisbeth Fossen, Charlotte Su Shi Jayer, Ranu Homnian
6. Mette Bakke Åkvåg, Heidi Skjørberg Nilsen, Ståle Baksetersveen
7. Arild Eliassen, Arnstein Barstad, Jan Erik Jensen
8. Aase Ersrud, Steinar Ersrud, Birger O. Hansen

Resultat dobbel 29. desember

1 Benny Bel-Lafkih, Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih
2 Marius Wang, Bastien Testaniere
3 Fabien Chaon, Jean Espic
4 Ranu Homnian, Charlotte Su Shi Jayer
5 Jan Erik Jensen, Rolf Bjercke
6 Arild Eliassen, Daniel Hushovd
7 Roger Johansen, Ståle Baksetersveen
8 Eli Gjengstø, Kjell Rune Karlsen
9 Ingunn Thorvik, Vina Naidu
10 Sverre Meisingset, Espen Øy

 

 

Resultat dobbel 9. desember

Finale lag + 3 plass lagen

1 Bastien Testaniere (GPK)/Marius Wang (OPC)
Fabien Chaon, Maxime Deveale (OPC)
3 Vina Naidu, Line Eliassen (HPK)
3 Arild Eliassen, Rune Fuglesang (HPK
5 Simohamed Menzi (OPC) Charlotte Su Shi Jayer (GPK)
6 Gunvor Berge (OPC), Bjørn Vidnes (OPC)
7 Birger O. Hansen, Bjørnar Endal (HPK
Michel Rey (Sinsen) Aase Ersrud (HPK)
9 Peter Häring, Espen Øy (HPK)
10 Sverre Meisingset, Ingunn Thorvik (HPK)

Resultat Trippel 8. desember

             Resultater Nasjonal turnering Peter Pan 8/12-18
1 Ranu Homniam (ØPC)/Bastien Testaniere (GPK)/Charlotte K. Jayer (GPK)
2 Benny Bel-Lafkih (GPK)/Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih (GPK)/Eli Gjengstø (GPK)
3 Johnny Skjørberg (HPK)/Helge Skjørberg (HPK)/Kjell Rune Karlsen (HPK)
4 Vebjørn Bjørkås (SPK)/Gildas Mevel (OPC)/Rune Fuglesang (HPK)
5 Line Eliassen (HPK)/Arild Eliassen (HPK)/Daniel Hushovd (HPK)
6 Åse Ersrud (HPK)/Michel Rey (SIN)/Peter Häring (HPK)
7 Jan Erik Jensen (HPK)/Steinar Ersrud (HPK)/Oddvar Pettersen (HPK)
8 Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)/Mette Bakke Åkvåg (HPK)/Anne Lise Bakke (HPK)

Resultater 17. november

Nr. Navn
1.  Ranu Homniam (ØPC)/Charlotte K. Jayer (GPK)          
2. Ståle Baksetersveen (HPK)/Steinar Ersrud (HPK)
3. Marianne Moholt (HPK)/Johnny Skjørberg (HPK)
4. Helge Skjørberg (HPK)/Hans-Erik Røneid-Hansen (HPK)
5. Sverre Meisingset (HPK)/Bjørnar Endal (HPK)
6. Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)/Arild Eliassen (HPK)
7. Espen Øy (HPK)/Peter Haring (HPK)
8. Oddvar Pettersen (HPK)/Jan Erik Jensen (HPK)
9. Line Eliassen (HPK)/Freddy Friberg (BFII)
10. Vina Naidu (HPK)/Ingunn Thorvik (HPK)