Finale lagen.

Bronse vinnere

Resultat lørdag 6 april

6 lag idag og vi spilte alle mot alle + finale og "bronsefinale"
Uten og gå inn i alle detaljer så var final lagen klare infor siste gruppespillskampen.
Siste gruppekampen vant Ranu/Lisbeth 9-7 mot Gabriel/Benny og vant gruppen med 5 seiere med Gabriel/Benny som nr2 med 4 seiere.

Men i finalen bleiv det omvendt og Gabriel/Benny vant 13-6. 

Når Signe/Ståle (nr 3 etter gruppen) gav WO infor bronsefinalen (Skal spille/ administrere veteran kvalikk i Vestby imorgen) så tok Line og Kaspars tilfellet og bleiv nr 3 med 13-6 i bronsefinalen. 

1. Gabriel G. Bel-Lafkih (GPK), Benny Bel-Lafkih (GPK)
2. Ranu Homniam (ØPC), Lisbeth Fossen (ØPC)
3. Line Eliassen (HPK), Kaspars Akmens (LAT)
4. Vidar Hauger (OPC), Sven Kolstad (OPC)
5. Signe Hovind (OPC), Ståle Baksetersveen (HPK)
6. Oddvar Pettersen (HPK), Peter Häring (HPK)


 


Nasjonal turnering 24 mars.

Dagens turnering var litt speciel ettersom Gabriel bleiv 18 år just idag og alle som spillte var glade for at Gabriel valgte at "feire" dagen i Peter Pan hallen. (Enligt Eli fikk han velge)
Det bleiv feiret med kake og dessuten masse vårruller laget av dagens makker Ranu Kul    

Undertegnede spillte min første kamp i Peter Pan hallen mot Gabriel og Ole (2011) og det bleiv fanny før meg og Geir. Gabriel var skytter i den kampen 10 år gammel, Ole la sikkert bra menjeg minns også at den der lille killen skjøt bort det meste.
Det var ju en interresant opplevelse. Kul

Resultaten finner ni under en del "fest" bilder Gabriel til ære. 

/PH


 

 

Gabriel skyter i Peter Pan hallen 5 år (?)
(Analog bilde)

Kake

Turnerings sjefen er sulten!

Kokken + 18 åringen i bakgrunnen

Resultat søndag 24 mars

Etter 4 runder inledende kamper (Monrad)  så vart det spillt semifinaler enlig. 

Benny/Eli  13
Gabriel/Ranu 2

Ståle/Kjell-Rune 12
Larry/Maia 13

Finalen endte 13 - 6 til Benny/Eli. 
Øvrige spillte plasseringkamp.


1. Benny Bel-Lafkih, Eli Gjengstø (GPK)
2. Larry Young (FPK), Maija Juva (FPK)
3. Gabriel G. Bel-Lafkih (GPK), Ranu Homniam (ØPC)
3. Ståle Baksetersveen (HPK), Kjell-Rune Karlsen (HPK)
5. Signe Hovind (OPC), Lisbeth Fossen (ØPC)
6. Kaspars Akmens (LAT), Peter Häring (HPK)
7. Jan Erik Jensen (HPK), Rolf Bjercke (HPK)
8. Sverre Meisingset (HPK), Bjørnar Endal (HPK)
9. Marianne Moholt (HPK), Johnny Skjørberg (HPK)
10. Vina Naidu (HPK), Ingunn Thorvik (HPK)

 

Resultat lørdag 23 mars

1 Ranu Homnian, Gunvor Berge
2 Egil Olsen, Bjørn kopperud
3 Benny Bel-Lafkih, Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih
3 Signe Hovind, Lisbeth Fossen
5 Daniel Hushovd, Arild Eliassen
6 Eli Gjengstø, Silje Akre
7 Arnstein Barstad, Oddvar Pettersen
8 Kaspars Akmens, Peter Häring

Etter 4 runder inledende kamper (Monrad)  så vart det spillt semifinaler enlig. 

Benny Bel-Lafkih, Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih  4
Egil Olsen, Bjørn kopperud  13

Ranu Homnian, Gunvor Berge  13
Signe Hovind, Lisbeth Fossen  11

Finalen sluttet som seg bør med damerne først...
Se bilde.

Resultat søndag 3 mars

Etter gruppespill alle mot alle (Seiere, score)

1. Benny Bel-Lafkih/Gabriel G. Bel-Lafkih, GPK 3 + 18
2. Marius Wang (OPC), Bjørn Arne Nordhagen (HPK) 3 +15
3. Peter Häring (HPK), Kaspars Akmens (LIT) 2 -8
4. Eli Gjengstø (GPK), Charlotte K. Jayer (GPK) 1 -10
5. Daniel Hushovd (HPK), Vina Naidu (HPK) 1 -17

Finalen var lenge jevn med mange 1 og 2 poengere men ved 9-9
tok Marius og Bjørn Arne plutselig 4 poeng og vant.

Resultat 2 mars

Resultater Nasjonal turnering Peter Pan.  10/2-19
Nr. Navn
1 Bastien Testaniere (GPK)/Vebjørn Bjørkås (SPK)
2 Ranu Homniam (ØPC)/Charlotte K. Jayer (GPK)
3 Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)/Mette Bakke Åkvåg (HPK)
3 Eli Gjengstø (GPK)/Roger Johansen (HPK)
5 Benny Bel-Lafkih (GPK)/Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih (GPK)
6 Gunvor Berge (OPC)/Bjørn Vidnes (OPC)
7 Arild Eliassen (HPK)/Rune Fuglesang (HPK)
8 Rolf Bjercke (HPK)/Svein Erik Johansen (HPK)

Resultat 10 februar

Resultater Nasjonal turnering Peter Pan.  9/02-2019
Nr. Navn
1 Charlotte K. Jayer (GPK)/Bastien Testaniere (GPK)
2 Roger Johansen (HPK)/Max Ola Carlstrøm (OPC)
3 Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih (GPK)/Ranu Homniam (ØPC)
3 Helge Skjørberg (HPK)/Rune Fuglesang (HPK)
5 Arild Eliassen (HPK)/Daniel Hushovd (HPK)
6 Eli Gjengstø (GPK)/Signe Hovind (OPC)
7 Johnny Skjørberg (HPK)/Marianne Moholt (HPK)
8 Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)/Ingunn Thorvik (HPK)
9 Birger O. Hansen (HPK)/Hans-Erik Røneid-Hansen (HPK)
1 Roger Støa (ØPC)/Ronny Gudmundsen (ØPC)
2 Marianne Moholt (HPK)/Johnny Skjørberg (HPK)
3 Benny Bel-Lafkih (GPK)/Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih (GPK)
3 Ståle Baksetersveen (HPK)/Kjell Rune Karlsen (HPK)
5 Sverre Meisingset (HPK)/Bjørnar Endal (HPK)
6 Steinar Ersrud (HPK)/Rolf Bjercke (HPK)
7 Ingunn Thorvik (HPK)/Vina Naidu (HPK)
8 Mette Bakke Åkvåg (HPK)/Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)
9 Eli Gjengstø (GPK)/Signe Hovind (OPC)
10 Arild Eliassen (HPK)/Rune Fuglesang (HPK)

Resultater 13. januar

1 Marius Wang (OPC)/Bastien Testaniere (GPK)
2 Ranu Homniam (ØPC)/Charlotte K. Jayer (GPK)
3 Benny Bel-Lafkih (GPK)/Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih (GPK)
3 Kjell Rune Karlsen (HPK)/Ståle Baksetersveen (HPK)
5 Arild Eliassen (HPK)/Daniel Hushovd (HPK)
6 Eli Gjengstø (GPK)/Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)
7 Odd R. Porsmyr (BFII)/Freddy Friberg (BFII)
8 Rune Fuglesang (HPK)/Peter Häring (HPK)
9 Hans-Erik Røneid-Hansen (HPK)/Helge Skjørberg (HPK)
 10 Thor Bruerberg (HPK)/Steinar Ersrud (HPK)

Resultat dobbel 12. januar

1. plass 12. jan
Bastien & Marius

1. Fabien Chaon, Bastien Testaniere, Jean Espic
2. Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih, Eli Gjengstø, Benny Bel-Lafkih
3. Magnus Utgård, Line Eliassen, Michel Rey
3. Marianne Moholt, Johnny Skjørberg, Bjørn Arne Nordhagen
5. Lisbeth Fossen, Charlotte Su Shi Jayer, Ranu Homnian
6. Mette Bakke Åkvåg, Heidi Skjørberg Nilsen, Ståle Baksetersveen
7. Arild Eliassen, Arnstein Barstad, Jan Erik Jensen
8. Aase Ersrud, Steinar Ersrud, Birger O. Hansen

Resultat trippel 30 desember

1 Benny Bel-Lafkih, Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih
2 Marius Wang, Bastien Testaniere
3 Fabien Chaon, Jean Espic
4 Ranu Homnian, Charlotte Su Shi Jayer
5 Jan Erik Jensen, Rolf Bjercke
6 Arild Eliassen, Daniel Hushovd
7 Roger Johansen, Ståle Baksetersveen
8 Eli Gjengstø, Kjell Rune Karlsen
9 Ingunn Thorvik, Vina Naidu
10 Sverre Meisingset, Espen Øy

 

 

Resultat dobbel 29. desember

1 Bastien Testaniere (GPK)/Marius Wang (OPC)
Fabien Chaon, Maxime Deveale (OPC)
3 Vina Naidu, Line Eliassen (HPK)
3 Arild Eliassen, Rune Fuglesang (HPK
5 Simohamed Menzi (OPC) Charlotte Su Shi Jayer (GPK)
6 Gunvor Berge (OPC), Bjørn Vidnes (OPC)
7 Birger O. Hansen, Bjørnar Endal (HPK
Michel Rey (Sinsen) Aase Ersrud (HPK)
9 Peter Häring, Espen Øy (HPK)
10 Sverre Meisingset, Ingunn Thorvik (HPK)

Resultat dobbel 9. desember

Finale lag + 3 plass lagen

             Resultater Nasjonal turnering Peter Pan 8/12-18
1 Ranu Homniam (ØPC)/Bastien Testaniere (GPK)/Charlotte K. Jayer (GPK)
2 Benny Bel-Lafkih (GPK)/Gabriel Gjengstø Bel-Lafkih (GPK)/Eli Gjengstø (GPK)
3 Johnny Skjørberg (HPK)/Helge Skjørberg (HPK)/Kjell Rune Karlsen (HPK)
4 Vebjørn Bjørkås (SPK)/Gildas Mevel (OPC)/Rune Fuglesang (HPK)
5 Line Eliassen (HPK)/Arild Eliassen (HPK)/Daniel Hushovd (HPK)
6 Åse Ersrud (HPK)/Michel Rey (SIN)/Peter Häring (HPK)
7 Jan Erik Jensen (HPK)/Steinar Ersrud (HPK)/Oddvar Pettersen (HPK)
8 Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)/Mette Bakke Åkvåg (HPK)/Anne Lise Bakke (HPK)

Resultat Trippel 8. desember

Nr. Navn
1.  Ranu Homniam (ØPC)/Charlotte K. Jayer (GPK)          
2. Ståle Baksetersveen (HPK)/Steinar Ersrud (HPK)
3. Marianne Moholt (HPK)/Johnny Skjørberg (HPK)
4. Helge Skjørberg (HPK)/Hans-Erik Røneid-Hansen (HPK)
5. Sverre Meisingset (HPK)/Bjørnar Endal (HPK)
6. Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)/Arild Eliassen (HPK)
7. Espen Øy (HPK)/Peter Haring (HPK)
8. Oddvar Pettersen (HPK)/Jan Erik Jensen (HPK)
9. Line Eliassen (HPK)/Freddy Friberg (BFII)
10. Vina Naidu (HPK)/Ingunn Thorvik (HPK)

Resultater 17. november

Nr. Navn
1.  Ranu Homniam (ØPC)/Charlotte K. Jayer (GPK)          
2. Ståle Baksetersveen (HPK)/Steinar Ersrud (HPK)
3. Marianne Moholt (HPK)/Johnny Skjørberg (HPK)
4. Helge Skjørberg (HPK)/Hans-Erik Røneid-Hansen (HPK)
5. Sverre Meisingset (HPK)/Bjørnar Endal (HPK)
6. Heidi Skjørberg Nilsen (HPK)/Arild Eliassen (HPK)
7. Espen Øy (HPK)/Peter Haring (HPK)
8. Oddvar Pettersen (HPK)/Jan Erik Jensen (HPK)
9. Line Eliassen (HPK)/Freddy Friberg (BFII)
10. Vina Naidu (HPK)/Ingunn Thorvik (HPK)