NM i petanque 2019 arrangeres i år på Fagernes.

Kvalikk skyting starter onsdag 19. for de som kommer onsdag. 

  • torsdag 20. juni: NM Dobbel Mix, NM Dobbel V65
  • fredag 21. juni: NM Singel Kvinner, NM Singel Menn, NM Presisjonsskyting
  • lørdag 22. juni: NM Trippel Åpen
  • søndag 23. juni: NM Dobbel V55, NM Dobbel Kvinner, NM Dobbel Åpen

Følg med på hjemmesidene til forbundet for detaljer (se under "Nyheter - Linker").

Påmeldte lag

 

Dobbel Mix Torsdag      
Etternavn, fornavn Etternavn, fornavn Klubb  
Fuglesang Rune Heidi Skjørberg Nilsen HPK  
Nordhagen Bjørn-Arne Vina Naidu HPK  
Åkvåg Bakke Mette Arnstein Barstad HPK  
Hansen Gunn Trine Kjell Rune Karlsen HPK  
Skjørberg Johnny Marianne Moholt HPK  
Fodstad Unn Jon Øystein Strand HPK  
Meisingset Sverre  Ingunn Thorvik HPK  
       
V65 Torsdag      
Etternavn, fornavn Etternavn, fornavn Klubb  
Hushovd Daniel Eliassen Arild HPK  
Skjørberg Helge Røneid Hansen Hans-Erik HPK  
Jensen Jan Erik Bjerke Rolf HPK  
Gullbrandsen Odd-Reidar Hansen Birger O HPK  
       
Singel damer Fredag      
Etternavn, fornavn Klubb    
Naidu Vina HPK    
Åkvåg  Bakke Mette HPK    
Moholt Marianne HPK    
Fodstad Unn HPK    
Thorvik Ingunn HPK    
Eliassen Line HPK    
Skjørberg Nilsen Heidi

HPK

   

 

Singel herrer Fredag

     
Etternavn, fornavn Klubb    
Häring Peter HPK    
Hansen Birger O  HPK    
Eliassen Arild HPK    
Fuglesang Rune HPK    
Skjørberg Helge HPK    
Røneid Hansen Hans-Erik HPK    
Skjørberg Johnny HPK    
Nordhagen Bjørn-Arne HPK    
Gullbrandsen Odd-Reidar HPK    
Bjercke Rolf HPK    
Jensen Jan-Erik HPK    
Barstad Arnstein HPK    
Karlsen Kjell Rune HPK    
Hushovd Daniel HPK    
Baksetersveen Ståle HPK    
Strand Jon Øystein  HPK    
Meisingset Sverre HPK    
       
Trippel Lørdag      
Etternavn, fornavn Etternavn, fornavn Etternavn, fornavn Klubb
Hansen Birger O Gulbrandsen Odd-Reidar Häring Peter HPK
Gurrich Glenn Hushovd Daniel Eliassen Arild HPK
Skjørberg Helge Fuglesang Rune Røneid Hansen Hans-Erik HPK
Strand Jon Øystein Fodstad Unn Naidu Vina HPK
Bjercke Rolf Jensen Jan-Erik  Barstad Arnstein HPK
Skjørberg Johnny Nordhagen Bjørn Arne Karlsen Kjell Rune HPK
Åkvåg Bakke Mette Skjørberg Nilsen Heidi Baksetersveen Ståle HPK
Meisingset Sverre Endal Bjørnar Thorvik Ingunn HPK
       
Dobbel Åpen Søndag      
Etternavn, fornavn Etternavn, fornavn Klubb  
Karlsen Kjell-Rune Baksetersveen Ståle HPK  
Nordhagen Bjørn-Arne Skjørberg Johnny HPK  
Strand Jon Øystein Häring Peter HPK  
       
Dobbel Damer Søndag      
Etternavn, fornavn Etternavn, fornavn Klubb  
Skjørberg Nilsen Heidi  Åkvåg Bakke Mette HPK  
Thorvik Ingunn Naidu Vina HPK  
Moholt Marianne Fodstad Unn HPK  
       
V55 Søndag      
Etternavn, fornavn Etternavn, fornavn Klubb  
Bjercke Rolf Jensen Jan-Erik HPK  
Skjørberg Helge Røneid Hansen Hans-Erik HPK  
Fuglesang Rune Eliassen Arild HPK  
Gullbrandsen Odd-Reidar Hansen Birger O HPK  
Meisingset Sverre Barstad Arnstein HPK  
Hushovd Daniel Gurrich Glenn  HPK